Można jeszcze szusować
Na Warmii i Mazurach powoli kończy się sezon narciarski.
Duży wyciąg na Górze Chrobrego w Elblągu będzie działał jeszcze przez tydzień. Nieco dłużej miłośnicy „białego szaleństwa” mogą korzystać ze stoków na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie. Tam sezon potrwa jeszcze przez około dwa tygodnie. Stok nie był już dośnieżany, bo pokrywa śniegu wynosi 80 centymetrów.
Kartasiówka w podolsztyńskiej Rusi będzie działała w zależności od pogody. Tak samo jest w Okrągłem koło Orzysza.
Dziś (10.03) oficjalnie kończy się sezon narciarski na Pięknej Górze w Gołdapi. (mk/łw)





















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



