Opublikowany 19 sierpnia 2017
Bartoszyce, Aktualności, Regiony
Bartoszyce, Aktualności, Regiony
Kolejki na polsko-rosyjskim przejściu granicznym w Bezledach
Słuchacze Radia Olsztyn informują o długiej kolejce aut osobowych czekających na wjazd do Polski na przejściu granicznym w Bezledach.
Według nich, służby po polskiej stronie odprawiają kilka samochodów, po czym robią sobie kilkudziesięcio minutową przerwę. Zdaniem rzeczniczki Wamińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej porucznik Mirosławy Aleksandrowicz na przejściu w Bezledach jest standardowa godzinna kolejka.
Tymczasem nasza słuchaczka, która czeka na odprawę absolutnie się z tym nie zgadza.
Według straży granicznej, godzinę na odprawę muszą czekać auta osobowe wjeżdżające do Polski przez największe, polsko-rosyjskie przejście graniczne w Grzechotkach.
Autor: P.Karpiszen
Redakcja: BSChromy












![Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA] Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FPXL_20260814_094956989-scaled.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)














