Ręczni Mebli Wójcik ulegli zespołowi z Kwidzyna 21:23
Zespół Mebli Wójcik przed własną publicznością przegrał dwoma punktami z MMTS Kwidzyn 21:23.
Do przerwy mecz wyrównany. W końcówce przy osłabieniu Mebli MMTS wyszedł na 4 bramki do przerwy 10 do 14. Druga połowa cios za cios, końcówka nerwowa. Meble mogły zremisować zabrakło szczęścia i zimnej głowy – twierdzi trener Jacek Będzikowski.
Za dwa dni Meble grają w Kielcach z Vive.
(ms/as)






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







