Bezpłatne podręczniki trafiły do pierwszoklasistów
W województwie warmińsko-mazurskim zakończyła się dystrybucja bezpłatnego podręcznika dla pierwszoklasistów.
Ponad 21 tysięcy egzemplarzy „Naszego elementarza” trafiło do niemal 500 szkół w regionie. Jak powiedziała warmińsko-mazurska kurator oświaty Grażyna Przasnyska, dystrybucja książek przebiegła bez problemów:
Kurator oświaty dodała, że na razie nie ma informacji od dyrektorów szkół, aby z nowym podręcznikiem były jakieś problemy. Potwierdza to dyrektor Szkoły Podstawowej nr 22 w Olsztynie Józef Zalewski:
Poszczególne części darmowego podręcznika dotyczą edukacji polonistycznej, społecznej, matematycznej i przyrodniczej. (mwis/bsc)
























![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




