Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

3 osoby trafiły do szpitala po wypadkach w Olsztynie i na DK 15. Warunki jazdy są coraz trudniejsze

Fot. policja Olsztyn

W Olsztynie, koło skrzyżowania al. Obrońców Tobruku z ul. Iwaszkiewicza, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Dwie ranne osoby trafiły do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia i apeluje do kierowców o ostrożność. Nawierzchnie dróg w wielu miejscach mogą być śliskie.

Po południu do wypadku doszło także na krajowej „15” w Sampławie, między Lubawą a Nowym Miastem Lubawskim. Na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką w stronę Iławy renault kierowane przez 33-latkę zderzyło się z fiatem. Kobieta, która prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa, została zabrana do szpitala.

Przed południem na DK 63 w Ogonkach między Giżyckiem a Węgorzewem także zderzyły się dwa samochody osobowe. Tam także jedna osoba została ranna.

Natomiast w Działdowie, na ul. Męczenników auto potrąciło 17-latka na przejściu dla pieszych. Trafił na obserwację do szpitala. 52-letni kierujący, mieszkaniec gminy Iłowo-Osada był trzeźwy.

Synoptycy ostrzegają przed oblodzeniem dróg i chodników. W regionie lokalnie pada deszcz, a miejscami deszcz ze śniegiem i śnieg. W nocy temperatura spadnie poniżej zera. Apelujemy o ostrożną jazdę.

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za K.Kantor

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Giżycko, szpital, Olsztyn, Działdowo, ranni, ślisko, Lubawa
Ślisko i niebezpiecznie na drogach regionu. Policja apeluje o rozsądek i odpowiedzialność

Na Warmii i Mazurach coraz częściej temperatura w nocy spada poniżej zera. To sprawia, że na drogach lokalnie może być ślisko i niebezpiecznie. Od  5.00 do...

Zamknij
RadioOlsztynTV