Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

19-letni Szwed Truls Möregård w Dekorglassie Działdowo

Fot. Facebook Dekorglass Działdowo

19-letni Szwed – Truls Möregård będzie reprezentował w przyszłym sezonie barwy Dekorglassu Działdowo. Mimo młodego wieku, zawodnik ma bardzo długą listę sukcesów.

Sięgał po tytuły mistrza i wicemistrza Europy juniorów i kadetów (zarówno w singlu, deblu, jak i w zawodach drużynowych). W Mistrzostwach Świata Juniorów nowy nabytek Dekorglassu, 2-krotnie sięgał po srebrny medal w singlu. Mając 14 lat zadebiutował w Lidze Mistrzów w barwach szwedzkiego Eslovs Ai Bordtennis.

Na tym transferze dobrze wyjdzie zarówno klub, jak i sam zawodnik – przyznaje prezes Dekorglassu – Ferdynand Chojnowski.

Zgodził się reprezentować nasz klub w LOTTO SuperLidze i Lidze Mistrzów. Myślę, że zaprezentuje się dobrze w obu tych imprezach. Nasi kibice i wszyscy będą zadowoleni z jego gry. Myślę, że też będzie z tego zadowolony, bo jednak nie wszyscy zawodnicy europejscy mogą w Lidze Mistrzów zagrać. Nasza liga tez jest mocna. Liczymy na jego dobrą grę i postawę

00:00 / 00:00

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w transfer, Dekorglass Działdowo, zawodnik
Elbląski paraolimpijczyk aklimatyzuje się w Japonii

Polska reprezentacja paraolimpijska jest już w Japonii. Przed nią aklimatyzacja w Kaminoyamie i ostatni etap przygotowań bezpośrednio do startu. W ekipie biało-czerwonych jest jedyny reprezentant województwa...

Zamknij
RadioOlsztynTV