12-latek napadł i okradł 78-latkę
W Ornecie zatrzymano 12-letniego bandytę.
Na jednej z ulic miasteczka 12-latek podbiegł do 78-letniej kobiety i wyrwał jej z ręki torebkę, w której były pieniądze, dokumenty i telefon komórkowy. Poszkodowana wezwała policję.
Jeden z przechodniów powiedział funkcjonariuszom, że widział młodego chłopaka, który wyrzucał na ziemię rzeczy z damskiej torebki i opróżniał portfel. Gdy mężczyzna krzyknął w jego stronę, chłopak uciekł. Wkrótce potem policjanci zatrzymali nieletniego bandytę.
12-letni Sebastian przyznał się do winy. Wskazał też miejsce, gdzie porzucił skradzione rzeczy. Udało się odzyskać telefon komórkowy, dokumenty oraz portfel z częścią skradzionych pieniędzy. 70 złotych nieletni zdążył już wydać. 12-latek został przekazany matce. Teraz odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich. (karp/bsc)













![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







