Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zwycięstwo GKS-u Wikielec i wysoka porażka Concordii

Fot. GKS Wikielec

W miniony weekend piłkarze III ligi rozegrali 29. kolejkę spotkań. Na boiska wybiegli także zawodnicy forBET IV Ligi.

W trzeciej lidze przebudzenie GKS-u Wikielec i klęska Concordii Elbląg. Słoniki uległy u siebie Unii Skierniewice aż 0:7 i ich szanse na utrzymanie maleją. Z kryzysu wychodzi natomiast zespół z Wikielca, który niespodziewanie pokonał na wyjeździe GKS Bełchatów 1:0. Trener Damian Jarzembowski. przyznał, że odkąd objął drużynę, wyznaczony został nowy cel. – Trzeba było przyjąć nowe rozwiązanie taktyczne i mentalne, co widać było na boisku – dodał. Pochwalił zarówno zawodników w wyjściowego składu, jak i wchodzących z ławki.

W forBET IV Lidze trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Jezioraka Iława. Podopieczni Adama Borosa pokonali u siebie 5:2 rezerwy Olimpii Elbląg, do przerwy przegrywając 1:2. – W drugiej połowie zmieniliśmy system gry – przyznał szkoleniowiec. W zdecydowanie gorszym nastroju był trener olimpijczyków, Karol Przybyła. – W pierwszej połowie dominowaliśmy, później coś nie zadziałało – mówił.

Czołówka nie odpuszcza. Znicz Biała Piska nadal goni prowadzącą w tabeli Polonię Lidzbark Warmiński. Tym razem podopieczni Przemysława Kołłątaja rozbili u siebie lubawski Motor 4:0. – Zespołowo super, indywidualnie do poprawy – stwierdził trener Znicza. Szkoleniowiec Motoru Marek Śnieżawski przyznał, że wygrał zespół lepszy. Najwyższe zwycięstwo w 25. kolejce odniosła natomiast Tęcza Biskupiec. Pokonała u siebie Olimpię Olsztynek aż 6 do 0.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski / K. Piasecka
Redakcja: K. Ośko

Więcej w piłka nożna, III liga
Stomil i Olimpia walczą o pozostanie w II lidze. Relacje w Radiu Olsztyn

Do końca sezonu 2. Ligi coraz bliżej. Przed piłkarzami Stomilu Olsztyn i Olimpii Elbląg ważne spotkania. Obie drużyny walczą wciąż o utrzymanie w II lidze. Olsztynianie...

Zamknij
RadioOlsztynTV