Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Żołnierze na Facebooku zachęcą do pracy w wojsku. Dziś kolejna transmisja

Fot. Adobe Stock

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Olsztynie zachęca do udziału w lekcjach on-line, które mają być sposobem na rekrutację do wojska. Transmisja dziś o 15.30.

Z powodu epidemii, WKU zrezygnowała z promocji, jaką prowadziła m.in. podczas Targów Pracy i różnych imprez plenerowych w miastach, a także ze spotkań na uczelniach wyższych i w szkołach średnich.

Dlatego biuro Ministerstwa Obrony Narodowej do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej” prowadzi cykl lekcji on-line, podczas których możliwe jest m.in. zapoznanie się z ofertą służby w Wojsku Polskim.

Podczas około 45-minuowej prezentacji będzie możliwość nie tylko zapoznania się z ofertą służby w Wojsku Polskim, ale także sprawdzenie ,,od kuchni” działania naszej instytucji. Obecni będą również oficerowie służący w 16 Dywizji Zmechanizowanej, którzy przybliżą historię jednej z najważniejszych formacji Sił Zbrojnych RP oraz zasady i terminy naboru

– mówił kpt. Łukasz Węglewski z WKU w Olsztynie.

Najbliższa taka lekcja on-line odbędzie się dziś. Będzie transmitowana na Facebooku wspomnianego Biura MON. Transmisja rozpocznie się o 15.30.

Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w facebook, wku, MON
„Skracamy Dystans 2020”, czyli rekolekcje wielkopostne na… Facebooku i YouTube

W tym roku rekolekcje wielkopostne odbywają się pod hasłem "Skracamy Dystans 2020". Warmińskie Duszpasterstwo Młodzieży działające w Archidiecezji Warmińskiej zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia w...

Zamknij
RadioOlsztynTV