Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Znęcał się nad rodziną, mimo zakazu zbliżania. Agresor został objęty dozorem policyjnym

For. fotolia.pl

Węgorzewscy policjanci 2-krotnie interweniowali w domu starszego mężczyzny, którego syn znęcał się nad członkami rodziny.

Mężczyzna wyzywał, wyganiał z domu oraz groził bratu i ojcu, nie zastosował się także do policyjnego zakazu zbliżania się do bliskich. Mundurowi wydali nakaz opuszczenia przez agresywnego 42-latka mieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Jeszcze tego samego dnia wieczorem, mundurowi interweniowali w domu starszego pana. Syn, nie robiąc sobie nic z wydanego nakazu i zakazu, wszedł do mieszkania będąc pod wpływem alkoholu i wszczął awanturę. Tym razem został zatrzymany i ponad dobę spędził w policyjnym areszcie. Na wniosek węgorzewskich policjantów, prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakazu opuszczenia mieszkania przez 42-latka

– mówi aspirant Agnieszka Filipska, oficer prasowy węgorzewskiej policji.

00:00 / 00:00

Ponadto agresywnemu mieszkańcowi gminy Budry za niestosowanie się do wydanego przez policjantów zakazu i nakazu, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, agresja, znęcanie
Nastolatkowie zatrzymali kobietę. Jeździła po mieście „wężykiem”

Nastolatkowie z Ełku zatrzymali i uniemożliwili dalszą jazdę pijanej kobiecie. 18 i 16-latka zaniepokoił widok osobowego Volkswagena, który przemierzał "wężykiem" ulice miasta. Chłopcy, widząc jak podczas...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV