Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmieniła się organizacja ruchu na rondzie Bema i ulicy Partyzantów

Rondo Bema w Olsztynie. Fot. W. Chromy

W nocy z piątku na sobotę zmieniła się organizacja ruchu na ul. Partyzantów w Olsztynie, na przebudowywanym odcinku od skrzyżowania z ul. Lanca do placu Bema.

Na tym odcinku ulica została zamknięta dla ruchu z wyjątkiem mieszkańców posesji przy ul. Partyzantów. Tymczasowy dojazd, wytyczony w części po chodniku, jest jednokierunkowy i umożliwia przejazd od ul. Lanca do ronda.

Zmieniła się także organizacja ruchu na placu Bema. Otwarty został zjazd z ronda w ul. Kopernika. Tymczasowy objazd z ronda w kierunku ul. 1 Maja prowadzi ulicami: Kopernika, Mickiewicza, Lanca. Jadący w przeciwną stronę powinni kierować się ulicami: Lanca, Mickiewicza, Kościuszki, Kętrzyńskiego.

Zmiany związane z organizacją ruchu na ul. Partyzantów wymusiły również pewne korekty w trasach linii autobusowych numer: 101, 109, 116, 120, 309 i N02. Z użytku wyłączone zostały przystanki komunikacji miejskiej położone w sąsiedztwie ul. Partyzantów. W ich miejsce wyznaczono przystanki tymczasowe.

Autor: ZDZiT/K. Kantor
Redakcja: A. Podbielska

 

Rys. ZDZiT

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w rondo Bema
Radio Olsztyn pyta, czy zjazd z ronda Bema w Kopernika nie powinien zostać na stałe?

Będą kolejne, poważne utrudnienia w centrum Olsztyna. W nocy z piątku na sobotę ulica Partyzantów zostanie zamknięta od skrzyżowania z Lanca aż do Placu Bema. Tymczasowo...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV