Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmiany w strukturach zarządu Prawa i Sprawiedliwości w Olsztynie

Fot. K. Grabowska

Struktury miejskie Prawa i Sprawiedliwości w Olsztynie mają nowego przewodniczącego. Funkcję po odwołaniu dotychczasowego zarządu objął olsztyński radny Jarosław Babalski.

O zmianach na konferencji w Olsztynie poinformowała posłanka PiS i pełnomocnik partii w okręgu 86 tj. olsztyńskim, szczycieńskim i nidzickim Iwona Arent. Jak powiedziała, zmiany są związane z nowymi, wskazanymi przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego zadaniami, które mają przygotować partię do wyborów.

Jarosław Babalski, według Arent, poprowadzi PiS do zwycięstwa, najpierw w wyborach parlamentarnych, a potem samorządowych.

00:00 / 00:00

Nowy przewodniczący – jak mówił – pracę chce zacząć od wzmocnienia miejskich szeregów partii i odbudowy kontaktów z różnymi organizacjami, związkami i stowarzyszeniami, którym przyświecają te same idee.

00:00 / 00:00

Zmiany dotyczą też większej działalności młodych w partii. Dlatego nowym sekretarzem okręgu 86 został związany z forum młodych PiS Przemysław Bastek, który docenia dotychczasowe działania rządu kierowane właśnie do młodych. Mowa m.in o podatkach, PIT/0 czy wakacjach kredytowych.

00:00 / 00:00

Obecnie trwa weryfikacja członków PiS w okręgu 86. Według podanych na konferencji danych jest ich około 60.

Przypomnijmy jeszcze, że dotychczas funkcję przewodniczącego zarządu struktur miejskich w Olsztynie pełnił Dariusz Rudnik.

Fot. K. Grabowska

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Niebojewska

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PiS, Prawo i Sprawiedliwość, Iwona Arent
Radni PiS pytają o obwodnice i kolej. Czy uda się zrealizować inwestycje?

Co z obwodnicami Kętrzyna i Nidzicy? Radni sejmiku województwa z klubu Prawa i Sprawiedliwości twierdzą, że zarząd województwa chce zrezygnować z tych inwestycji. Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego...

Zamknij
RadioOlsztynTV