Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmiany w organizacji ruchu w Olsztynie. Kierowcy muszą uważać na Leonharda, Lubelskiej, Budowlanej i Cementowej

Z pierwszymi utrudnieniami trzeba się liczyć już we wtorek, 21 listopada, powodem jest  naprawa uszkodzonej nawierzchni w rejonie skrzyżowania Cementowej i Towarowej.

Od rana jezdnia zostanie zwężona do jednego pasa, a ruch będzie się odbywał wahadłowo. Utrudnienia potrwają do czasu usunięcia awarii.

W czwartek, 23 listopada zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu  Lubelskiej i Budowlanej. Ulica Lubelska stanie się ulicą z pierwszeństwem, a kierowcy wyjeżdżający z Budowlanej będą musieli ustąpić przejazdu. Jednocześnie w obrębie skrzyżowania jezdnia zostanie zawężona do dwóch pasów ruchu. Dojazd do posesji wzdłuż ulicy Budowlanej będzie możliwy od  Lubelskiej.

Schemat zmian na ulicy Lubelskiej w Olsztynie

Schemat zmian na ulicy Lubelskiej w Olsztynie

W nocy z czwartku na piątek, czyli z 23 na 24 listopada  zmianie ulegnie organizacja ruchu na ulicy Leonharda, od alei Piłsudskiego do ulicy Pana Tadeusza.

Wyłączone z ruchu zostaną dwa pasy ruchu oraz chodnik. Zmiany będą obowiązywać do czasu wykonania warstwy ścieralnej, czyli do piątku (29 listopada). Tego dnia zamknięty dla ruchu zostanie odcinek od skrzyżowania aleją Piłsudskiego do ulicy Pana Tadeusza po stronie stacji benzynowej.

Schemat zmian na ulicy Leonharda w Olsztynie

Schemat zmian na ulicy Leonharda w Olsztynie

 

Redakcja BSC

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, remonty, ulice
Zakończyła się przebudowa parkingu przy olsztyńskim Manhattanie

Koniec przebudowy parkingu przy olsztyńskim Manhattanie. Kierowcy mogą już parkować samochody między pl. Pułaskiego a ul. Kościuszki. Zmodernizowany parking może przyjąć 80 samochodów, dla wygody parkujących...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV