Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmiany w komendach powiatowych policji. Powołano trzech nowych szefów

Fot. P.Getka

Inspektor Tomasz Klimek, warmińsko-mazurski komendant wojewódzki policji w Olsztynie zdecydował o zmianach na stanowiskach komendantów powiatowych w Węgorzewie, Piszu i Szczytnie.

Powodów nie podano. Rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiej policji Krzysztof Wasyńczuk przekazał, że decyzje o zmianach na stanowiskach komendantów powiatowych policji to „wewnętrzne decyzje komendanta wojewódzkiego”.

Dotychczasowy komendant powiatowy z Pisza nadkom. Marcin Karmowski objął stanowisko komendanta powiatowego w Węgorzewie. Szefem piskiej policji został dotychczasowy zastępca komendanta podinsp. Marcin Kubas. Radosław Drach, który kierował policją w Węgorzewie, od środy jest komendantem policji w Szczytnie. Szczycieńską policją kierował do środy – jako pełniący obowiązki – podinsp. Arkadiusz Napiórkowski.

Krzysztof Wasyńczuk zapewnił, że zmiany te „będą usprawnieniem w pracy tych jednostek”.

 

Autor: J. Kiewicz-Wojciechowska / PAP
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tajemnicza śmierć w szpitalu powiatowym w Szczytnie. Nie żyje 37-letni mężczyzna

Mieszkaniec Nidzicy zmarł w szpitalu powiatowym w Szczytnie. Mężczyzna trafił tam z niewydolnością wielonarządową w niedzielę wieczorem. Skarżył się na zła opiekę. Jak relacjonują pracownicy szpitala,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV