Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmiana organizacji ruchu w Olsztynie. Powstaną trzy tymczasowe ronda [MAPY]

Fot. Ł.Sadlak

W najbliższy weekend (10-12 czerwca) czekają nas kolejne zmiany w organizacji ruchu. Tym razem dotyczą ul. Krasickiego oraz skrzyżowania ulic Pstrowskiego, Synów Pułku i Wyszyńskiego.

Zmiany na Krasickiego obejmą odcinek od ul. Dąbrowskiej do ul. Wańkowicza. Nowa organizacja ruchu będzie obowiązywała od godz. 22 w piątek (10 czerwca). Ruch po ulicy Krasickiego na odcinku od ul. M. Dąbrowskiej do ul. M. Wańkowicza odbywać będzie się dwukierunkowo po jednej jezdni (od strony ogródków działkowych i C.H. Carrefour). Wlot w ul. Barcza zostanie zamknięty. Powstaną dwa ronda na skrzyżowaniu ul. Krasickiego z ul. Barcza i z ul. Wańkowicza.

Przystanki komunikacji miejskiej w obrębie wskazanych skrzyżowań zmienią dotychczasowa lokalizację. Ruch pieszych odbywać się będzie bez zmian.

Kolejne zmiany organizacji ruchu czekają nas od niedzieli (12 czerwca) od 22:00 w rejonie skrzyżowania ulic Pstrowskiego, Synów Pułku i Wyszyńskiego. Na skrzyżowaniu powstanie tymczasowe rondo, a sygnalizacja świetlna zostanie wyłączona. Przejścia dla pieszych oraz przystanki komunikacji miejskiej pozostaną bez zmian.

>>> Mapka PDF – ul. Krasickiego

>>> Mapka PDF ul. Pstrowskiego – skrzyżowanie

Mat. bezpieczny.olsztyn.eu

 

Redakcja: A. Niebojewska

Uwaga kierowcy! Od dziś kolejne utrudnienia koło olsztyńskiej Uranii

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, tramwaje, organizacja ruchu
Niepewna przyszłość olsztyńskich „szubienic”. Słuchaj audycji Śliska Sprawa

Po rosyjskiej napaści na Ukrainę, większość polskich miast zdecydowała się zburzyć bądź zabrać z przestrzeni publicznej pomniki i symbole gloryfikujące sowietów. Przyszłość olsztyńskich "szubienic" wydawała się...

Zamknij
RadioOlsztynTV