Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zmiana organizacji ruchu na ważnej arterii Olsztyna

Fot. A. Niebojewska

Od wtorku, 19 marca, zmieni się organizacja ruchu w ciągu ulicy Krasickiego. Kierowcy będą musieli szczególnie uważać na odcinku między ulicami Barcza i Wańkowicza.

Prace zaplanowane są na jezdni wschodniej, prowadzącej w stronę ulicy Synów Pułku. Podzielone zostały na kilkudniowe etapy. W pierwszym z nich drogowcy całkowicie zamkną jezdnię na jeden dzień. Kierowcy w tym czasie poruszać się będą w obu kierunkach jezdnią zachodnią, mając do dyspozycji po jednym pasie. Prawa strona jezdni wschodniej może być natomiast wyłączona nawet do połowy przyszłego tygodnia. Drogowcy dają sobie bowiem 2-9 dni na przeprowadzenie tych prac. Po ich zakończeniu, na tydzień, zamkną lewą stronę jezdni. W ostatnim etapie ponownie na jeden dzień zajmą całą wschodnią część ulicy Krasickiego na wskazanym wcześniej odcinku.

W trakcie prac kierowcy mogą spodziewać się także utrudnień w rejonie ul. Wańkowicza. Te mają potrwać maksymalnie 3 dni.

Służby apelują o zwracanie uwagi na znaki i zachowanie ostrożności.

Redakcja: M. Rutynowski/K. Ośko za UM Olsztyna

Więcej w drogowcy, zmiana organizacji ruchu, prace drogowe
Zimowe warunki jazdy na drogach regionu

W Warmińsko-Mazurskiem prószy śnieg i miejscami są zimowe warunki jazdy. - Drogowcy pracują na trasach krajowych. W zachodniej i centralnej części województwa może występować błoto pośniegowe. Na...

Zamknij
RadioOlsztynTV