Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Złota Tarka najlepszą atrakcją

Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka” w Iławie znalazł się w prestiżowym przewodniku po najlepszych polskich atrakcjach turystycznych.

Iławska impreza zapewniła sobie w nim miejsce już w 2010 roku. To wtedy przyznano jej specjalny certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej i tytuł Turystycznego Produktu Roku. Przewodnik po najlepszych polskich atrakcjach turystycznych jest wspólnym przedsięwzięciem Polskiej Organizacji Turystycznej i Regionalnych Organizacji Turystycznych.

Z województwa warmińsko-mazurskiego, poza „Złotą Tarką”, znalazły się w nim między innymi Inscenizacja Bitwy pod Grunwaldem, Piknik Country w Mrągowie i Kraina Kanału Elbląskiego, czyli tereny rozciągające się od Elbląga po Iławę i Ostródę.

Oprócz wartości artystycznych, Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka” jest także sprawdzoną formą promocji Iławy. W samym festiwalu i licznych imprezach towarzyszących, każdego roku uczestniczy od 8 do 10 tysięcy fanów jazzu tradycyjnego z całego świata. W tym roku festiwal odbywać się będzie w Iławie w dniach od 9 do 11 sierpnia. (wchr/bsc)


ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Iława, turystyka, Złota Tarka
W Iławie dziecko wypadło z okna

W Iławie 2,5-letni chłopiec wypadł z okna. Dziadek, który miał się opiekować dzieckiem wyszedł do sklepu. Mężczyzna był pijany. 2 i pół rocznemu Dominikowi na szczęście...

Zamknij
RadioOlsztynTV