Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zgrupowianie kadry siatkarzy plażowych w Olsztynie

W hali CRS Ukiel trenują, zaliczający się do światowej czołówki, Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel. Fot. M. Świniarski

Olsztyn ma szansę zostać ośrodkiem przygotowań reprezentantów Polski w siatkówce plażowej. Dziś w hali CRS Ukiel pierwszy trening przeprowadzili zaliczający się do światowej czołówki Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel.

Aż do świąt będą tu szlifować formę na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Jak mówi Mariusz Prudel, warunki do treningu bardzo miło go zaskoczyły. Podgrzewany piasek i zaplecze do odnowy biologicznej to jego zdaniem europejska czołówka.

00:00 / 00:00

Po pierwszym treningu Grzegorz Fijałek był oczarowany warunkami do pracy.

00:00 / 00:00

Słowacki trener naszych reprezentantów Martin Olejnak nie ukrywał, że podgrzewany piasek, zaplecze do odnowy biologicznej i siłownia to coś, czego jeszcze w Polsce nie widział.

00:00 / 00:00

Nad zapewnieniem jak najlepszych warunków do treningu czuwa znany w całej Polsce animator siatkówki plażowej Piotr Koczan.

00:00 / 00:00

Za 2 tygodnie do Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla dojadą kolejni reprezentanci – Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz, a później – dołączy do nich kobieca para Kinga Kołosińska i Monika Brzostek. Wiadomo, że kolejne zgrupowanie zaplanowano w Olsztynie na styczeń.

 

(mswin/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, siatkówka plażowa, zgrupowanie
Gmina Działdowo udostępnia mieszkańcom sale gimnastyczne

Na wniosek radnych gmina Działdowo nieodpłatnie wynajmuje mieszkańcom należące do niej sale gimnastyczne. Program po raz pierwszy ruszył w ubiegłym roku i cieszył się sporym zainteresowaniem....

Zamknij
RadioOlsztynTV