Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -4 °C pogoda dziś
JUTRO: -6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zgrany duet zatrzymał poszukiwanego

Fot. WMOSG

Przewodnik psa służbowego z Placówki Straży Granicznej w Braniewie wraz ze swoim podopiecznym zatrzymał poszukiwanego mężczyznę.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej ze stacji paliw w okolicach Braniewa doszło do włamania i kradzieży. Poprosili o pomoc funkcjonariusza Straży Granicznej, który pełni służbę wraz z czworonożnym partnerem. Jagar podjął trop i doprowadził do opustoszałego budynku. W środku był mężczyzna, który na widok patrolu próbował uciec. Strażnik graniczny ostrzegł go, że pies zaatakuje w momencie ucieczki. 34-latek w odpowiedzi rzucił się na funkcjonariusza z nożem. Wtedy pies tropiący obezwładnił napastnika.

Okazało się, że mieszkaniec powiatu braniewskiego był poszukiwany. Straż Graniczna przekazała mężczyznę policjantom, którzy mają wyjaśnić, czy miał on również związek z włamaniem na stację paliw.

Fot. WMOSG

Fot. WMOSG

Fot. WMOSG

Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w straż graniczna
Małżeństwo znalazło pomysł na „biznes”. Wytwarzali spirytus ze środków do dezynfekcji

Dwukrotnie strażnicy graniczni z Braniewa likwidowali wytwórnię nielegalnego alkoholu prowadzoną przez małżeństwo z Gdyni. Mieszkańcy nadmorskiego miasta wytwarzali nielegalny spirytus ze środków do dezynfekcji. Podczas pierwszej...

Zamknij
RadioOlsztynTV