Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zdemolował sklep i uszkodził radiowóz. 35-latek z Piecek został tymczasowo aresztowany

Fot. fotolia

5 lat może spędzić za kratkami 35-letni mieszkaniec Piecek, który zdemolował sklep i uszkodził radiowóz.

Bandyta wszedł do sklepu, ukradł cztery butelki piwa, a gdy sprzedawczyni próbowała go powstrzymać odpowiedział agresją. Wybił młotkiem szyby w sklepie i zniszczył drzwi wejściowe, po czym odjechał rowerem.

Na miejsce przyjechali wezwani przez ekspedientkę policjanci. Gdy z nią rozmawiali, usłyszeli dziwne odgłosy, a przez okno zobaczyli uciekającego rowerem mężczyznę. Gdy wyszli ze sklepu, okazało się, że drzwi radiowozu zostały uszkodzone.

Policjanci z Piecek poszukiwania sprawcy prowadzili przy wsparciu dzielnicowych z Mrągowa. Wiadomo było, kogo szukać, bo 35-latek był im znany z wcześniejszych interwencji. Bandytę zatrzymał dzielnicowy z Mrągowa, gdy ten porzucił rower i próbował uciekać pieszo. Zatrzymany był wielokrotnie karany za inne przestępstwa. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: P.Karpiszen
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w napad, areszt, piwo, Piecki
Miał wieloletni zakaz hodowli, ale nadal znęcał się nad zwierzętami. W ciasnych klatkach trzymał ponad 240 gołębi

Ponad 240 gołębi w ciasnych klatkach na jednej z działek w Elblągu odkryli policjanci i działacze stowarzyszenia zajmującego się ochroną zwierząt. Ptaki przebywały w katastrofalnych warunkach....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV