Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 30 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zdemolował mieszkanie i zaatakował żonę. Policja zatrzymała agresywnego mężczyznę

For. fotolia.pl

Pijany 38-latek został zatrzymany przez węgorzewskich policjantów. Mieszkaniec gminy Pozezdrze wyzywał i szarpał żonę, powyrzucał przez okno przedmioty gospodarstwa domowego i uszkodził auto.

Oficer dyżurny przyjął zgłoszenie o awanturze domowej u jednej z rodzin mieszkającej na terenie gminy Pozezdrze. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą był 38-latek. Jak się okazało, mężczyzna wcześniej pił alkohol i po przyjściu do domu, bez konkretnego powodu zaczął krzyczeć i wyzywać żonę. Następnie zaczął robić porządki po swojemu. Otworzył okno i powyrzucał przez nie ubrania, szafy i telewizor. Na tym jednak agresywne zachowanie mężczyzny się nie skończyło. Po wyjściu z domu swoją złość rozładował, wybijając w nim tylne lampy w samochodzie. Kiedy  usłyszał, że żona dzwoni na policję, uciekł z domu. Funkcjonariusze zatrzymali awanturnika. Miał  prawie trzy promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zastosowali procedurę Niebieskiej Karty. Sprawdzana jest także sytuacja rodziny, ponieważ to nie pierwsza interwencja z udziałem 38-latka.

 

Źródło: KWP Olsztyn
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, alkohol, przemoc, agresja
Dwaj dilerzy narkotykowi zatrzymani. Policja zabezpieczyła kilogram amfetaminy, tabletki ekstazy i marihuanę

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie oraz Centralnego Biura Śledczego Policji z Olsztyna zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości...

Zamknij
RadioOlsztynTV