Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zamiast parkietu – piasek. Indykpol AZS wraca do gry

Fot. Pixabay.com

Nietypowo, bo od gry na piasku, Indykpol AZS Olsztyn wraca do rywalizacji pod siatką. W niedzielę Zielona Armia weźmie udział w turnieju eliminacyjnym Pre Zero Grand Prix w Warszawie.

Barwy Indykpolu AZS Olsztyn w turnieju PreZero Grand Prix będą reprezentować: Jędrzej Gruszczyński, Przemysław Stępień, Jakub Czerwiński, Remigiusz Kapica, Mateusz Poręba, Jakub Ciunajtis i Wojciech Żaliński, który mówi, że to miły powrót do grania:

00:00 / 00:00

Na boisku będzie mogło przebywać nie dwóch, a czterech zawodników. Zespół może składać się z maksymalnie 8 zawodników i 5 członków sztabu szkoleniowego. Drużyny będą mieć możliwość nieograniczonej liczby zmian, a także prawo do dwóch przerw na żądanie.

Zapytaliśmy trenera AZSu – Daniela Castellaniego czy według niego, taki turniej w sezonie przygotowawczym to dobry pomysł:

00:00 / 00:00

Sety będą rozgrywane do 25 punktów, a spotkania będą rozgrywane do dwóch wygranych setów. Gdy zajdzie potrzeba wyłonienia zwycięzcy w tie-breaku, będzie toczyć się do 15 punktów.

Indykpol AZS zagra o godzinie 11 ze Ślepskiem Malow Suwałki, o 14 z PGE Skrą Bełchatów i 15.30 z Krispolem Września.

Autor: K. Piasecka / P. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w siatkówka
Jakub Czerwiński przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn

Mistrz Polski Juniorów 2019 i brązowy medalista tegorocznych mistrzostw, Jakub Czerwiński przez najbliższe trzy sezony będzie reprezentował Indykpol AZS Olsztyn! Jakub Czerwiński urodził się w 22...

Zamknij
RadioOlsztynTV