Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zawodnik Granicy Kętrzyn wzmocnił klub z ekstraklasy

Fot. www.ketrzynnews.pl

Paweł Aleksandrowicz, znany kibicom piłkarskim z gry m.in. w Granicy Kętrzyn i Mrągowii, zadebiutował w weekend w Ekstraklasie. Nie chodzi tu jednak o rozgrywki Lotto Ekstraklasy, a najwyższy szczebel krajowego futsalu.

Popularny „Alex” znalazł się w kadrze Słonecznego Stoku Białystok na mecz z Piastem Gliwice. – Ludzie ze Słonecznego Stoku skontaktowali się ze mną tuż po meczu Halowego Pucharu Polski w Korszach – mówi Paweł Aleksandrowicz. – Zgodziłem się i spróbuję swoich sił w Ekstraklasie.

W przerwie zimowej sezonu 2017-2018 Paweł Aleksandrowicz ponownie znalazł się w kadrze czwartoligowej Granicy. Jak sam twierdzi, grę w Słonecznym Stoku zamierza pogodzić z występami na boiskach pełnowymiarowych. Przygoda z futsalowcami z Białegostoku to już drugi piłkarski epizod „Alexa” w stolicy Podlasia. Dziesięć lat temu zawodnik był w kadrze Jagiellonii, grającej w Młodej Ekstraklasie.

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Piast Gliwice 3:3 (2:2)

0:1 – 2:57` Marcin Czech
1:1 – 6:22` Vitalij Lisnychenko
1:2 – 6:47` Przemysław Dewucki
2:2 – 19:28` Vitalij Lisnychenko
3:2 – 25:53` Marcin Firańczyk
3:3 – 26:22` Przemysław Dewucki

Źródło: www.ketrzynnews.pl

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w futsal, ekstraklasa, Granica Kętrzyn
Finlandia ponownie za silna dla Polek w towarzyskim meczu futsalowym

W niedzielę reprezentacja Polski po raz drugi w czasie tego weekendu  uległa w towarzyskim spotkaniu Finlandii. Tym razem w Ostródzie kadra Weissa przegrała 2:3. Mecz był...

Zamknij
RadioOlsztynTV