Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: -2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zatrzymali pedofila? Przez Internet kontaktował się z nastolatką

Tak zwani łowcy pedofilów zatrzymali w Barczewie 37-latka i przekazali policji. Według nich, mężczyzna miał dopuścić się przestępstwa wobec nieletniej.

Strażnicy Dziecięcych Marzeń, którzy tropią osoby o skłonnościach pedofilskich w sieci na terenie całego kraju, dotarli do 37-latka i opublikowali w Internecie rozmowę z nim. Mężczyzna przyznał, że korespondował z dziewczynkami w wieku 10 i 12 lat.

Policjanci jedynie potwierdzają, że doszło do obywatelskiego ujęcia mieszkańca Barczewa, który za pośrednictwem Internetu miał dokonać przestępstwa na szkodę osoby poniżej 15 lat. Sierżant Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej w Olsztynie poinformował, że mężczyzna trafił do policyjnej celi. Funkcjonariusze przeanalizują zebrane dowody i wówczas będzie podjęta decyzja, czy i jakie zarzuty może usłyszeć 37-latek.

Sprawa jest wyjaśniana pod nadzorem prokuratury.

Autor: W. Chromy
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pedofil
Czy pedofil z Olecka ponownie trafi za kratki?

Prokuratura rejonowa przygotowuje akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, który złamał sądowy zakaz zbliżania się do dzieci. Mieszkaniec Olecka w 2017 roku został skazany na 4 lata więzienia...

Zamknij
RadioOlsztynTV