Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zajęcia z robotyki i warsztaty naukowe. Jak spędzić ferie w Olsztynie?

Fot. FB Era Inżyniera

Dwa tygodnie wolnego – dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego zaczęły ferie. Ich rodzice zastanawiają się, jak zorganizować wypoczynek w tym czasie.

Propozycji nie brakuje – zajęcia organizują harcerze, ośrodki sportowe, także biblioteki. W olsztyńskiej bibliotece miejskiej Multicentrum do wyboru są zajęcia m.in. z robotyki, plastyczne, muzyczne i warsztaty naukowe – mówi kierowniczka placówki Ewa Winnicka.

00:00 / 00:00

Również policjanci jeszcze przed feriami zorganizowali szereg spotkań z dziećmi i młodzieżą, podczas których omawiali zagrożenia i zachęcali do rozwagi podczas wolnego od szkoły czasu. Teraz nasze działania skupiają się głównie na bezpiecznym transporcie dzieci – mówi asp. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji.

00:00 / 00:00

Ferie potrwają do 2 lutego. Razem z dziećmi z województwa warmińsko-mazurskiego zimowy wypoczynek rozpoczęli też uczniowie z Podlasia.

 

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w uczniowie, ferie zimowe, robotyka, zajęcia, Ewa Winnicka, Biblioteka miejska
W Olsztynie uczniowie nie będą narzekać na nudę. Moc atrakcji podczas ferii zimowych

Dwa tygodnie odpoczynku od szkoły - na to z utęsknieniem czekają olsztyńskie dzieci i młodzież. Zimowe ferie w Olsztynie i w regionie oficjalnie zaczną się w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV