Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zagadkowa śmierć radnego z Olsztynka. Prokuratura wszczęła śledztwo

Prokuratura Rejonowa w Olsztynie wszczęła śledztwo w sprawie śmierci radnego Rady Miejskiej w Olsztynku. Ciało Roberta D. znaleziono w minioną niedzielę (16.10) w jego biurze z obrażeniami spowodowanymi użyciem broni palnej.

O wstępnych ustaleniach śledczych poinformował Radio Olsztyn p.o. rzecznika Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski.

Postępowanie prowadzone jest w kierunku przestępstwa z art. 151 Kodeksu karnego, czyli udzielania pomocy bądź namowy do targnięcia się na swoje życie. Została przeprowadzona sekcja zwłok. Wstępne czynności nie wskazują na udział w zdarzeniu osób trzecich.

00:00 / 00:00

W miejscu znalezienia ciała zabezpieczona została broń myśliwska, z której najprawdopodobniej oddany został strzał. Robert D. miał zezwolenie na posiadanie takiej broni.

Autor: K. Kantor
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w policja, sledztwo, radny, sekcja zwłok, samobójstwo, broń myśliwska, broń palna, prokuratura rejonowa w Olsztynie, śmierć radnego
Kilka miesięcy znęcał się nad rodziną. Sprawca trafi do aresztu

Od kilku miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i 16-letnią córką. Mężczyzna z Węgorzewa najbliższe miesiące spędzi w areszcie. - Sąd aresztował tymczasowo na...

Zamknij
RadioOlsztynTV