Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zaczynamy „Zimę z pupilem”

Fot. P. Getka

Radio Olsztyn po raz kolejny rozpoczyna akcję pomocy bezdomnym zwierzętom „Zima z pupilem”. Jak co roku liczymy na wsparcie naszych słuchaczy i wszystkich, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny.

Czekamy na Was 18 listopada od godziny 9 do 17 w Centrum Handlowym Carrefour w Olsztynie. Będziemy zbierać suchą i mokrą karmę dla psów i kotów, a także koce, pościel i ręczniki, które posłużą jako ciepłe posłania dla bezdomniaków ze Schroniska dla zwierząt w Olsztynie. Po azylu oprowadziła nas jego dyrektor Anna Barańska.

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI:

Dziś polecamy Waszej uwadze Maksa. Trafił do Przytuliska dla Zwierząt w Lidzbarku Warmińskim ze zlikwidowanego schroniska w Chrcynnie, opuścił je jako jeden z ostatnich psów. Zamieszkał w domu tymczasowym z 3 suczkami, z którymi dogaduje się idealnie. W domu zachowuje się dobrze, tak jakby tam kiedyś mieszkał, przerażają go jedynie strome schody. Pies jest już odrobaczony, zabezpieczony przed kleszczami, zaszczepiony oraz wykąpany. Max jest łagodny, akceptuje inne psy, uwielbia spacery i towarzystwo ludzi, zatem wspólnie z wolontariuszami szukamy mu stałego domu. Tel. 500 071 482.

Autor: M. Szczygło
Redakcja: K. Ośko

Więcej w adopcja, Zima z pupilem
Bliższe Spotkania – 09.11.2022

O adopcji oraz o roli mrówek w naszym życiu rozmawiali z gośćmi Bliższych Spotkań Izabela Malewska i Maciej Świniarski. 9 listopada na całym świecie obchodzony jest...

Zamknij
RadioOlsztynTV