Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Za nami finałowa zbiórka akcji „Lato z pupilem”

W miniony piątek do prowadzonej przez Radio Olsztyn zbiórki przyłączały się dzieci, młodzież i dorośli. Do koszy ustawionych przy plenerowym studiu trafiły opakowania z suchą karmą oraz puszki i smakołyki dla psów i kotów.

Dziś, od godziny 9 do 17, po raz ostatni „Lato z pupilem” czekało na dary przed hipermarketem Auchan przy alei Sikorskiego 2B w Olsztynie. Oprócz karmy zbieraliśmy zabawki i inne rzeczy potrzebne zwierzętom. Celem akcji było zwiększenie wiedzy na temat opieki nad czworonogami i świadomości, jak możemy pomagać bezdomnym zwierzętom.

W tym roku wspieramy m.in. Stowarzyszenie „Przygarnij psiaka lub (i) kociaka” z Biskupca. Adopcja to duża odpowiedzialność – podkreśla jego wolontariuszka, Wiktoria.

00:00 / 00:00

Pomagamy również schronisku w miejscowości Zbożne koło Morąga, gdzie jest około 120 psów. – Warto przygarniać zwierzęta ze schronisk – przekonuje wolontariuszka Olga Romanowska.

00:00 / 00:00

Na słuchaczy, którzy wspierali naszą akcję czekały upominki od Radia Olsztyn.

Autor: K.Piasecka/M. Sadowska
Redakcja: B.Świerkowska/A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, kot, pupil, video
Tomasz Nowakowski: W ciągu 3 miesięcy na konta beneficjentów trafią pieniądze skierowane do rybaków z jezior Warmii i Mazur

W tym roku nie będzie problemów z wypłatami zaliczek rolnikom z tytułu dopłat bezpośrednich - powiedział w Porannych pytaniach Radia Olsztyn Tomasz Nowakowski, wiceprezes Agencji Restrukturyzacji...

Zamknij
RadioOlsztynTV