Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wyrównana gra nie wystarczyła. Start Elbląg z porażką

Fot. Start Elbląg

13. kolejka Superligi szczypiornistek okazała się pechowa dla elbląskiego Startu, który zanotował bolesną porażkę w Kielcach. Mimo wyrównanej gry, elblążanki uległy miejscowej Koronie 24:26.

Trener Startu Marcin Pilch ma sporo pretensji do swoich zawodniczek.

Podchodziliśmy do meczu z nadziejami, że powalczymy o korzystny wynik. Mecz był meczem walki, bo oscylował około remisu. Z naszej strony była bardzo duża chęć wywiezienia punktów, ale w końcówce popełniliśmy za dużo prostych błędów i nie byliśmy w stanie odrobić strat. (…)

00:00 / 00:00

Suzuki Korona Handball Kielce – EKS Start Elbląg 26:24 (14:12)

Korona: Chojnacka, Chodakowska, Hibner – Więckowska 12, Kasprzyk, Kowalczyk, Jasińska, Kędzior, Grabarczyk 1, Zimnicka, Pękala 2, Gliwińska 6, Staszewska, Pastuszka 3, Rosińska 1, Piwowarczyk 1.

Start: Pająk, Hypka, Żarnoch – Kopańska 3, Wołoszyk 7, Dworniczuk, Cygan 6, Stapurewicz 3, Kostuch 3, Choromańska 1, Peplińska, Głębocka, Tarczyluk 1.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: M. Rutynowski

Opis spotkania znajduje się tutaj.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Piłka ręczna
Warmia Energa pokonana w Pucharze Polski

Szczypiornistom Warmii Energa Olsztyn niestety nie udało się sprawić niespodzianki w Pucharze Polski. Olsztynianie przegrali w 1/16 finału rozgrywek z superligową Pogonią Szczecin 20:30. - Doświadczenie...

Zamknij
RadioOlsztynTV