Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

„Wyprzedzał autobus bez dostatecznej widoczności”. Kierowca volkswagena doprowadził do zderzenia czterech aut koło Ełku

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Straduny na trasie Ełk – Olecko.

W zderzeniu brały udział 3 auta osobowe i autobus. 6 osób trafiło do szpitali. O szczegółach zdarzenia informuje nadkomisarz Agata Jonik z ełckiej policji

 Jadący w stronę Ełku kierowca osobowego volkswagena golfa bez dostatecznej widoczności zaczął wyprzedzać autobus. Auto najpierw otarło się o bok autokaru, a następnie zderzyło się z prawidłowo jadącym z przeciwka nissanem primerą. Kierowca nissana stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z bmw.

00:00 / 00:00

Najbardziej ucierpiała 63-letnia pasażerka nissana, natomiast jego kierowca i drugi pasażer doznali ogólnych potłuczeń. 41-letni kierowca volkswagena i jego dwie córki: 7-latka i 15-latka już opuścili szpital. Bez szwanku wyszło natomiast z wypadku 5 pasażerów autobusu i jego kierowca. Jak ustaliła policja, wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

 

Autor: A.Socha
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Ełk, zderzenie, OLecko, auta
Sześć osób rannych w wypadku między Ełkiem a Oleckiem

Do wypadku doszło w miejscowości Straduny na drodze wojewódzkiej między Ełkiem a Oleckiem. W zderzeniu czterech samochodów sześć osób zostało rannych. Droga krajowa numer 65 była...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV