Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadki na obwodnicy Olsztyna i pod Mrągowem. Utrudnienia dla kierowców

Fot. GDDKiA Olsztyn

Utrudnienia na obwodnicy Olsztyna. Na węźle Pieczewo między węzłem Wschód a węzłem Jaroty laweta przewożąca 3 pojazdy zderzyła się z busem. Wypadek również na DK59 w okolicach Mrągowa.

– Nie ma informacji o ewentualnych ofiarach, ale zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Warszawy – podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Utrudnienia mają potrwać do około 12.

Na Mazurach są utrudnienia na trasie krajowej nr 59. W Zalcu między Mrągowem a Rynem zderzyły się 3 osobowe auta. Według wstępnych ustaleń policji, ranna została jedna osoba. Najpierw w miejscu wypadku droga była nieprzejezdna, teraz ruch odbywa się wahadłowo jednym pasem jezdni. Jak podaje policja, utrudnienia potrwają do 13.

Jazdę drogami Warmińsko-Mazurskiego utrudniają przelotne, ale miejscami intensywne opady deszczu. Lokalnie, na północy i wschodzie regionu, może spaść do 15 litrów wody na metr kwadratowy.

Według synoptyków, padać będzie przez cały dzień.

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, obwodnica, kolizja
Wieczorny wypadek na DK65 pod Ełkiem. Sprawca był kompletnie pijany

Jedna osoba została ranna w wieczornym wypadku na trasie krajowej nr 65. Przed 21 w Konieczkach między Ełkiem a Oleckiem zderzyły się trzy samochody osobowe. Do...

Zamknij
RadioOlsztynTV