Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wylicytuj kawałek Uranii! Niezwykła akcja dla wyjątkowych dzieci

Hala Urania dostała szansę na nowy start, a takiej szansy potrzebuje także 455 chorych i niepełnosprawnych maluchów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. A pomóc może każdy. Wystarczy wziąć udział w wyjątkowej licytacji na antenie Radia Olsztyn.

Tu odbywały się niezapomniane mecze i  koncerty. Kibice, fani gwiazd muzyki i uczestnicy wielu imprez tanecznych wciąż mają mnóstwo cudownych wspomnień związanych z Uranią. To jednak już historia. Wielkimi krokami zbliża się przebudowa hali, a zarządzający nią Ośrodek Sportu i Rekreacji pozbywa się sprzętu. To wyposażenie jednak się nie zmarnuje!

Część trafi na specjalną licytację, którą przeprowadzą dziennikarze Radia Olsztyn. Ale to nie będzie zwykła licytacja. Każdy, kto w ten sposób zdobędzie część kultowej hali, pomoże podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. To właśnie do nich trafi dochód z tej niezwykłej akcji.

Jak to zrobić? Szczegóły w naszej audycji Bliższe Spotkania już 15 czerwca w godzinach 9-12. Dodajmy, że wylicytować będzie można pięć worków z parkietem (każdy po 5 kg) i pięć krzesełek z trybuny VIP. Cena wywoławcza – 10 zł.

Słuchajcie Radia Olsztyn, dzwońcie pod numer 89 526 59 00 i pomagajcie!

Redakcja: A. Niebojewska

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pieniądze, licytacja, pomoc, Hala Urania
Prawie pół miliona złotych na remonty dróg powiatowych i gminnych. Pieniądze przekazały Lasy Państwowe

485 tysięcy złotych przekazały Lasy Państwowe samorządom z Warmii i Mazur na remonty dróg powiatowych i gminnych. W nadleśnictwie Młynary samorządowcy odebrali symboliczne czeki na dofinansowanie...

Zamknij
RadioOlsztynTV