Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wygraj bilety na Tydzień z kulturą Radia Olsztyn!

Podobnie jak w ubiegłym roku zachęcamy do udziału w kolejnym urodzinowym projekcie o nazwie Tydzień z kulturą Radia Olsztyn.

Od 1 października będziemy się spotykać z naszymi słuchaczami w różnych placówkach kulturalnych, przekazując im wcześniej bilety na wybrane wydarzenia. Jednak Tydzień z kultura to też coś więcej. I tak…

1 października w kinie Helios w Olsztynie, o godzinie 18, nasi słuchacze obejrzą film „Legiony” w reż. Dariusza Gajewskiego.

3 października odwiedzimy 4 miejscowości na Warmii i Mazurach wręczając 300 sadzonek drzew, promując urodziny oraz nawiązując do naszej letniej akcji #EkoMisja. A o godzinie 17 zaprosimy najmłodszych słuchaczy do Olsztyńskiego Teatru Lalek na spektakl „Amelka, Bóbr i Król na dachu”.

4 października w Nadleśnictwie Kudypy, wraz ze słuchaczami i uczniami, zasadzimy 670 drzew z okazji naszych 67 urodzin (zero dodaliśmy gratis ;-)). Na miejscu zorganizujemy ognisko i piknik. Odsłonimy też pamiątkowy słup, nawiązujący do drzew i radiowych urodzin. O godzinie 20 zaprosimy słuchaczy do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie na spektakl „Tożsamość Wila” Teatru Ludowego z Krakowa podczas Festiwalu Demoludy.

Bilety na powyższe wydarzenia będzie można zdobyć na antenie Radia Olsztyn od środy 18 września w różnych pasmach (Poranek, Bliższe Spotkania, Najlepsza Pora Dnia) oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, urodziny, konkurs, bilety
Zbiórka makulatury sposobem na ratowanie lasów. Liga Ochrony Przyrody zaprasza do udziału w konkursie

Nowy las za makulaturę - Warmińsko-Mazurski Okręg Ligi Ochrony Przyrody zaprasza przedszkolaki i uczniów do udziału w konkursie. Cel jest szczytny, bo chodzi o zbiórkę makulatury....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV