Wydminy chcą być miastem
W konsultacjach społecznych za pomysłem opowiedziało się prawie 70% głosujących mieszkańców.
Władze Wydmin twierdzą, że status miasta daje większe szanse na rozwój, dlatego od początku roku czynią starania, by licząca 2,5 tysiąca mieszkańców gmina stała się miastem. W konsultacjach społecznych w tej sprawie wzięło udział 10 procent mieszkańców i większość pomysł poparła.
Posłuchaj relacji Małgorzaty Zbrożek.
(mzbro/as)







![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




















