Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Wstępne ustalenia mówią o samobójstwie, ale nie wykluczamy innych wersji”. Prokuratura bada sprawę śmierci Jana Tandyraka

Jan Tandyrak miał 55 lat

Śledztwo w sprawie śmierci Jana Tandyraka, byłego polityka, przewodniczącego olsztyńskiej Rady Miasta i przedsiębiorcy prowadzi Prokuratura Rejonowa Olsztyn Północ.

O wstępnych ustaleniach poinformowała Radio Olsztyn Agnieszka Ignaczewska, zastępca prokuratora rejonowego Olsztyn Północ.

Na podstawie materiałów zabezpieczonych na miejscu zdarzenia potwierdzono dane personalne denata. Znaleziono przy nim dokument stwierdzający tożsamość, list pożegnalny i broń myśliwską. Ze wstępnych ustaleń wynika, że broń posiadał legalnie. Wszystkie wstępne ustalenia świadczą o tym, że było to samobójstwo, ale nie wykluczamy innych wersji, które będą badane.

00:00 / 00:00

Ciało Jana Tandyraka odkrył wczoraj rano, na jednym z parkingów w olsztyńskim Kortowie, przypadkowy kierowca. Miał 55 lat.

Czytaj także:
W olsztyńskim Kortowie znaleziono ciało Jana Tandyraka byłego przewodniczącego rady miasta

Fot. P. Getka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prokuratura, sledztwo, samobójstwo
W olsztyńskim Kortowie znaleziono ciało Jana Tandyraka byłego przewodniczącego rady miasta

Nie żyje Jan Tandyrak - były polityk Platformy Obywatelskiej, były przewodniczący Rady Miasta Olsztyna, były szef olsztyńskich struktur partii, olsztyński przedsiębiorca i restaurator. Miał 55 lat....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV