Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Oblężenie WORD-u

Stanisław Szatkowski, dyrektor WORD w Olsztynie, fot. Adam Socha

Stanisław Szatkowski, dyrektor WORD w Olsztynie, fot. Adam Socha

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie, która prowadzi egzaminy na prawo jazdy przeżywa w ostatnich dniach prawdziwe oblężenie. Do egzaminów podchodzi ponad 300 przyszłych kierowców dziennie, którzy obawiają się zapowiedzianych zmian.

 

Od 19 stycznia egzaminy z części teoretycznej będą prowadzone na nowych zasadach – mówił w Porannych Pytaniach Radia Olsztyn dyrektor WORD-u. Stanisław Szatkowski nie zaprzecza, że egzaminy będą trudniejsze.

Ale po takim przygotowaniu przyszłych kierowców, powinno być bezpieczniej na drogach – dodał dyrektor Szatkowski. Ocena każdej odpowiedzi ma być inaczej punktowana. Będzie to zależało od trudności sytuacji drogowej, którą na egzaminie będzie musiał rozwiązać przyszły kierowca.

Nowy dyrektor WORD Stanisław Szatkowski poinformował, że Andrzej Szóstek przejdzie na emeryturę. Andrzej Szóstek, były dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie jest nadal tam zatrudniony. Przypomnijmy, w listopadzie Szóstek złożył rezygnację z zajmowanego od wielu lat stanowiska, bo spowodował w mieście kolizję pod wpływem alkoholu. Sprawę prowadzi prokuratura.

Stanisław Szatkowski był zastępcą dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie przez ponad 6 lat.

Z dyrektorem WORD w Olsztynie Stanisławem Szatkowskim rozmawia Michał d’Obyrn

00:00 / 00:00

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w WORD
Stanisław Szatkowski szefem WORD

Stanisław Szatkowski został nowym dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego - Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie. Nowy dyrektor jest wieloletnim pracownikiem ośrodka. Od maja 2006...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV