Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Stanisław Szatkowski szefem WORD

Stanisław Szatkowski

Stanisław Szatkowski został nowym dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego – Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie. Nowy dyrektor jest wieloletnim pracownikiem ośrodka. Od maja 2006 Stanisław Szatkowski był zastępcą dyrektora olsztyńskiego WORD.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie funkcjonuje bardzo dobrze i będą starał się utrzymać ten stan – powiedział Radiu Olsztyn nowy dyrektor Stanisław Szatkowski.

Uchwałę o powołaniu go na stanowisko dyrektora ośrodka podjął zarząd województwa warmińsko-mazurskiego. O fotel szefa Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Olsztynie ubiegało się 8 osób.

Poprzedni dyrektor Andrzej Szóstek złożył rezygnację po tym jak w listopadzie został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu. Miał ponad promil alkoholu w organizmie i spowodował kolizję. Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego kierował od 14 lat.

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
+Studio na Wiejskiej

Rozmowy Andrzeja Klewiady z parlamentarzystami Warmii i Mazur 22.07.2016 - Adam Ołdakowski (PiS), Janusz Cichoń (PO)   09.06.2016 - Adam Ołdakowski (PiS), Andrzej Maciejewski (Kukiz15) 19.05.2016...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV