Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wizyty w sadzie nie było – olsztyńska załoga ze znakomitym wynikiem [VIDEO]

– Trzeba było idealnie wymierzyć, w którym miejscu dotknąć hamulec, żeby nie dodawać ponownie gazu, a z drugiej strony, nie przestrzelić zakrętu, bo to się kończy wizytą w sadzie – obrazowo mówi Konrad Dudziński, który zanotował życiowy sukces, zajmując 12. miejsce w Rajdzie Nadwiślańskim – trzeciej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Jedyna załoga reprezentująca Warmię i Mazury w imprezie rozgrywanej wokół Puław, zaskoczyła rywali i obserwatorów. Oprócz bardzo wysokiej pozycji w „generalce”, wygrała również grupę HR4. Nic dziwnego, że Konrad Dudziński był w euforycznym nastroju. Podkreślał również, że jazda po rozgrzanym asfalcie była bardzo wymagająca.

O tym, jak ważny był opis trasy mówił z kolei pilot Adam Binięda.

Teraz załoga Konrad Dudziński/Adam Binięda (Honda Civic) zbiera budżet, aby wystartować w Rajdzie Śląska, który jest zaplanowany na koniec czerwca.

M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w video, Adam Binięda, Konrad Dudziński
Znakomita jazda załogi Dudziński/Binięda w Rajdzie Nadwiślańskim

Jedyna załoga reprezentująca Warmię i Mazury w Rajdzie Nadwiślańskim nie zwalnia tempa. Konrad Dudziński z pilotem Adamem Biniędą (Honda Civic) po pierwszym dniu 3. rundy Rajdowych...

Zamknij
RadioOlsztynTV