Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Witold Wróblewski chce być prezydentem Elbląga

Komitet Wyborczy Wyborców Witolda Wróblewskiego przedstawił swojego kandydata na prezydenta Elbląga (Wróblewski siedzi w środku). Fot. M. Orzeł

Kandydaturę przedstawił Komitet Wyborczy Wyborców Witolda Wróblewskiego.

W latach 2002-2010 Witold Wróblewski był wiceprezydentem Elbląga, a obecnie jest członkiem zarządu województwa warmińsko-mazurskiego. Wróblewski zapewnił, że kandyduje, bo w gronie jego Komitetu Wyborczego znajdują się ludzie o dużym doświadczeniu i wiedzy, a także tacy, którzy nie stawiają na rozwiązanie problemów drogą polityczną.

00:00 / 00:00

Jak zapewniał kandydujący do prezydenckiego fotela Witold Wróblewski w tegorocznej kampanii wyborczej będzie mu towarzyszyć hasło Elbląg – wspólna sprawa, gdzie wspólnym założeniem jest dobro miasta i współpraca ze wszystkimi innymi ugrupowaniami politycznymi oraz organizacjami.

00:00 / 00:00

Na razie kandydaturę Witolda Wróblewskiego popiera Polskie Stronnictwo Ludowe. W ostatnich wyborach na prezydenta Elbląga uzyskał on trzeci wynik z liczbą 6040 głosów. (orze/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, Witold Wróblewski, wybory samorządowe
Elbląska Straż Miejska przejdzie reorganizację

Pierwsze zmiany będą widoczne już niebawem. Będzie więcej patroli, także tych realizowanych razem z policją. Miasto zostanie podzielone na rejony - za każdy będzie odpowiedzialny wyznaczony...

Zamknij
RadioOlsztynTV