Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wielometrowe kolejki przed MOPS-em w Elblągu. Ośrodek apeluje: najlepsze rozwiązanie to przelewy

Zdjęcie nadesłane

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu apeluje do swoich podopiecznych o zakładanie kont bankowych, bo to najbardziej bezpieczny i szybki sposób odbierania świadczeń. MOPS od ubiegłego tygodnia nie obsługuje bezpośrednio interesantów.

Jedynym wyjątkiem miała być kasa, otwarta przez dwie godziny godzinny dla tych, którzy odbierają zasiłki. Niestety, mimo upomnień i wyznaczonego harmonogramu wiele osób zlekceważyło wyznaczone przez Ośrodek zasady. Przed MOPS-em każdego dnia ciągnie się wielometrowa kolejka. To jest zagrożenie dla wszystkich, w trosce o nas wszystkich zakładajcie pilnie konta, na które prześlemy pieniądze – apeluje dyrektor Ośrodka Beata Kulesza.

00:00 / 00:00

Przed okienkiem kasy MOPS wyklejone są żółte linie, wyznaczającego odległość jaką należy zachować w kolejce. W pilnowaniu porządku pomaga straż miejska. Jeżeli sytuacja w kolejnych dniach nie ulegnie poprawie, być może kasa zostanie zamknięta.

Zdjęcie nadesłane

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, MOPS, świadczenia, konto bankowe, Beata Kulesza
Elbląscy policjanci kontrolują osoby na kwarantannie. Ile z nich złamało zakaz opuszczania domu?

Osiem osób z Elbląga jest hospitalizowanych z powodu zakażenia koronawirusem, 53 objęte są kwarantanną, a 253 nadzorem epidemiologicznym. Jak wyjaśnia komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy elbląskiej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV