Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wielki sukces filmu Kogel Mogel 3. Ponad pół miliona widzów w pierwszy weekend

Kogel Mogel 3

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3″ po pokazach przedpremierowych i premierowym weekendzie ma na koncie już ponad 586 tysięcy widzów!

578,016 widzów w piątek-niedzielę to najlepsze otwarcie w tegorocznym box office. Jednocześnie „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3″ znalazł się w dziesiątce polskich filmów z najlepszymi wynikami frekwencji w weekend otwarcia do tej pory.

W „Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3″ główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na nie¬codzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka).

Na ekranie doborowa obsada: wcielający się w nowe postacie Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha i Maciej Zakościelny jako legendarny Piotruś oraz plejada gwiazd znana z poprzednich części serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna.

Kadr z filmu Kogel Mogel 3

Autor: Ł.A/NEXT FILM
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film, kino
Na Warmii i Mazurach rozpoczynają się ferie. Policja zapowiada więcej patroli i kontroli na drogach

Większą liczbę patroli i kontroli podczas ferii zimowych zapowiadają policjanci i funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego z Warmii i Mazur. W Olsztynie apelowali dziś do kierowców o...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV