Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Wiadomo, jaka będzie cena wywoławcza gruntu w centrum Olsztyna. Na jednej z działek stoi basen i hala sportowa

Fot. A.Piedziewicz

Ustalono cenę za grunt przy ulicy Głowackiego w centrum Olsztyna. Na jednej z działek przeznaczonych na sprzedaż jest pływalnia i hala sportowa.

7 milionów 100 tysięcy – to minimalna kwota, jaką będzie musiał zapłacić potencjalny nabywca tej nieruchomości. Sprzedawane będą dwie sąsiadujące ze sobą działki, których łączna powierzchnia to niemal 10 tysięcy 600 metrów kwadratowych.

Licytacja działek przeznaczonych na sprzedaż ma się odbyć pod koniec stycznia 2021 roku.

Na jednej z nieruchomości zlokalizowany jest Zespół Krytych Obiektów Sportowych, który powstał w 1967 roku. To basen o wymiarach 25 metrów na 12,5 metra, hala do gier sportowych o wymiarach 30 metrów na 18 metrów oraz sala fitness o wymiarach 16 metrów na 11 metrów.

Znaczną część klientów, którzy korzystali z pływalni przy ulicy . Głowackiego przejęła Aquasfera. Natomiast nowoczesne hale sportowe powstaną przy przygotowywanej do przebudowy hali Uranii.

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, działka, cena, o, grunt, Głowackiego
Kto zbuduje nową linię tramwajową w Olsztynie? Decyzję powinniśmy poznać w połowie miesiąca

W połowie miesiąca powinniśmy poznać firmę, która wykona drugą linię tramwajową w Olsztynie. O tym zdecyduje komisja przetargowa, która sprawdza dokumenty innego wykonawcy. O szczegółach mówi...

Zamknij
RadioOlsztynTV