Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Warsztaty artystyczne, lekcje dziennikarstwa. Co jeszcze przygotował Elbląg na okres ferii?

Fot. MOS Elbląg

Dwa tygodnie wolnego od zajęć i codziennych lekcji w szkole. Na czas zimowego wypoczynku Elbląg przygotował szereg atrakcji nie tylko dla najmłodszych, ale także starszej młodzieży.

O szczegółach opowiedziała dyrektor departamentu edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu Małgorzata Sowicka.

Chcę zachęcić do tego, żeby uczestniczyć w zajęciach muzycznych. Będą się odbywały również zajęcia rytmiczno-taneczne, plastyczne, w tym ciekawe zajęcia z animacji poklatkowej. Nadal będą się odbywać lekcje z zakresu dziennikarstwa i multimediów. Tak jak co roku, można się będzie pouczyć języków. Szczególnie zachęcam do zajęć z kreatywności, w tym technik szybkiego czytania. Myślę, każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

00:00 / 00:00

Wspomniane zajęcia odbywać się będą w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Władysława Reymonta w Elblągu. Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie internetowej. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w ścisłym reżimie sanitarnym.

Co przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji? O szczegółach dyrektor placówki Marek Kucharczyk.

W czasie ferii planujemy około 110 różnego rodzaju zajęć, oczywiście zgodnie z reżimem sanitarnym. Zaczynając od sportów zimowych, bo w końcu mówimy o feriach, przygotowaliśmy lodowisko i tor Kalbar, które będą do dyspozycji każdego dnia. Warto dodać, że na wspomnianym lodowisku będą przygotowane animacje oraz lodowe festyny. Będzie możliwość skorzystania z krytej pływalni przy ulicy Robotniczej, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

00:00 / 00:00

Wszystkie zajęcia w czasie ferii organizowane przez elbląski MOSiR są bezpłatne. Szczegółowy plan aktywności z podziałem na poszczególne dni i miejsca, gdzie będą się odbywać dostępny jest na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu, w specjalnej zakładce „FERIE ZIMOWE”.

Autor: J. Sulecki
Redakcja: M. Rutynowski/AN

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zima, wypoczynek, atrakcje, ferie zimowe
Zima w pełni. Jakie warunki panują na drogach regionu?

W Warmińsko-Mazurskiem zima w pełni, piękna pogoda, ale na drogach trzeba uważać. W miastach nawierzchnie są czarne i mokre, ale już na drogach wojewódzkich, powiatowych czy...

Zamknij
RadioOlsztynTV