DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Warmia Energa Olsztyn pokonana przez KPR Elbląg

Czy to w Superlidze, czy na jej zapleczu, pojedynki szczypiornistów z Elbląga i Olsztyna zawsze dostarczały emocji. Nie inaczej było w sobotni wieczór.

Kolejny raz potwierdziło się, że derby rządzą się swoimi prawami, bowiem pojedynek elbląskiego KPR-u z olsztyńską Warmią Energą wygrała drużyna gospodarzy, choć faworytem nie była. Elblążanie prowadzili do przerwy 10:9, a w całym meczu zwyciężyli 24:22. Wprawdzie Warmiacy w ostatnich dwóch minutach rzucili 3 bramki nie tracąc żadnej, ale na skuteczną pogoń zabrakło czasu.

Trener KPR-u – Grzegorz Czapla komplementował swoich zawodników, ale ciepło mówi również o zespole gości.

00:00 / 00:00

Szkoleniowiec Warmii Energi – Jarosław Knopik najwięcej zastrzeżeń miał do skuteczności swoich podopiecznych.

KPR Elblag – Warmia Energa Olsztyn 24:22 (10:9)

Najskuteczniejsi – KPR Elbląg: Maksymilian Chyła, Dominik Pałasz (4), Rafał Stepień (3) Warmia Energa Olsztyn: Adam Chełmiński (7), Mateusz Kopyciński, Piotr Dzido, Marcin Malewski (3).

Więcej w Grzegorz Czapla, Warmia Energa Olsztyn, Jarosław Knopik
To będzie zacięty pojedynek. W derbach województwa szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn zagrają z KPR Elbląg

W sobotę w trzeciej kolejce pierwszej ligi piłkarzy ręcznych - derby województwa warmińsko-mazurskiego. KPR Elbląg podejmie Warmię Energa Olsztyn. Gospodarze tego pojedynku rozegrali w tym sezonie...