Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Walczyli z upałem i zmęczeniem, by pomóc choremu Łukaszowi. Olsztyński Bieg Zadyszka liczył 10 km

Fot. Fotolia.com

Nad jeziorem Długim w Olsztynie odbył się Bieg Zadyszka. To akcja charytatywna na rzecz Łukasza chorego na porażenie czterokończynowe, który kibicował dziś zawodnikom.

Trasa biegu nie była łatwa, także ze względu na upalną pogodę. Liczyła 10 kilometrów wokół jeziora Długiego i nad rzeką Łyną.

Trasa liczyła 10 km, prowadziła wokół jeziora Długiego i nad rzeką Łyną. Piękna, ale trudna trasa. Zawodnicy dostali dzisiaj w kość, tym bardziej, że było bardzo ciepło. Cieszymy się, że wszyscy dotarli na metę. Bieg jest charytatywny. Łukasz, dla którego zbieraliśmy pieniążki, jest razem z nami i kibicuje. Bardzo się cieszymy, że wszystko się udało

– relacjonuje współorganizatorka biegu Agnieszka Korpal.

A jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę, żeby przyłączyć się do akcji, to jest taka możliwość. Nad jeziorem Długim przy kładce ustawiona jest strefa dla dzieci, z której mogą one korzystać.

Radio Olsztyn objęło imprezę patronatem.

Autor: J. Golon
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w jezioro Długie, bieg charytatywny
Ścieżka rowerowa nad jeziorem Długim zostanie zlikwidowana? Tego chcą mieszkańcy i piesi

Czy jedna z najpopularniejszych ścieżek rowerowych w Olsztynie zostanie zlikwidowana? Chce tego Rada Osiedla Nad Jeziorem Długim. Ścieżka rowerowa nad Jeziorem Długim w Olsztynie w zdecydowanej...

Zamknij
RadioOlsztynTV