W sklepie zażądał pieniędzy i groził ekspedientce „pistoletem”
29-latek napadł na sklep przy ulicy Nowowiejskiej w Elblągu. Sterroryzował ekspedientkę atrapą broni i skradł pieniądze z kasy. Kobiecie nic się nie stało.
Najpierw sprawca odwiedził sklep w okolicach parku Kajki – tam nie udało mu się zrabować pieniędzy. Niedługo później w jednym ze sklepów przy ul. Nowowiejskiej zagroził ekspedientce trzymanym w ręku pistoletem. Stamtąd mężczyzna zrabował niedużą kwotę pieniędzy.
Sprzedawczyni o brutalnej kradzieży poinformowała policję. Do poszukiwań włączono też psa tropiącego. Zatrzymano 29-latka, który przyznał się do winy. Policjanci zabezpieczyli również plastikowy „pistolet”.
Mężczyzna usłyszał zarzuty dokonania rozbojów. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
Autor: B. Gajlewska/KMP Elbląg
Redakcja: A. Chmielewska













![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)















