W rytmie Pozytywki
Ostatnia „Dziecinada” upłynęła nam bardzo muzycznie i rytmicznie.
Jak co roku w maju, także i teraz nasze studio odwiedzili laureaci Przeglądu Piosenki „Pozytywka” organizowanego przez Pałac Młodzieży w Olsztynie. Młodzi, uzdolnieni artyści zaprezentowali na antenie fragmenty piosenek, które zaśpiewali w przeglądzie. Wokalistom towarzyszyła Pani Judyta Mazur – instruktor z Pałacu Młodzieży. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
W ostatniej audycji nie zabrakło także recenzji książki, którą tym razem przygotował Jędrek. Naszym kolejnym gościem był Leszek Baranowski, który zaprosił nas do wzięcia udziału w IX Światowych Dniach Bajki.
Był także Konkurs Kosmiczny oraz kolejna część słuchowiska przygotowywanego przez Marka Michalskiego. Wspominaliśmy także Józefa Jacka Rojka – pisarza, autora książek o kłobuku, który był wielokrotnie gościem „Dziecinady”. Zapamiętamy Pana Józefa jako człowieka niezwykle sympatycznego, mądrego i pogodnego. Kolejna „Dziecinada” już za tydzień, jak zawsze o tej samej porze.
(mszcz/bsc)











![Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Zakończyła się jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)










