Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W organizmie miała 2 promile alkoholu i zajmowała się niemowlakiem. Na szczęście pomoc nadeszła w porę

Fot. Adobe Stock

Zamiast opiekować się swoim dwumiesięcznym dzieckiem – piła alkohol. Chodzi o jedną z mieszkanek Olsztyna.

Ktoś zadzwonił na policję i poinformował, że w jednym z mieszkań przy ulicy Towarowej jest niemowlę i kompletnie pijana kobieta. Pojechał tam policyjny patrol – poinformował podkomisarz Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej w Olsztynie.

Pod wskazanym adresem zastali kompletnie pijaną 29-letnią kobietę, która opiekowała się 2-miesięcznym niemowlęciem. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie nieodpowiedzialnej matki krążą ponad dwa promile alkoholu. Kobieta miała trudności z utrzymaniem równowagi jak również z logicznym wypowiadaniem się. Twierdziła, że wypiła zaledwie jedno piwo.

00:00 / 00:00

Policjanci zadzwonili do ojca dziecka, żeby zajął się niemowlęciem, ale – jak się okazało – on też był pijany. Ostatecznie dzieckiem zajął się jego wujek.

O tym zdarzeniu zostanie powiadomiony sąd rodzinny, który sprawdzi też, czy nieodpowiedzialni rodzice nie narazili na niebezpieczeństwo zdrowia i życia dziecka.

Autor: W. Chromy
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w alkohol, niemowle, pijany ojciec
Policjanci pomogli uratować życie 5-miesięcznego chłopca. Dziecko nagle przestało oddychać

Niemowlę przestało oddychać i robiło się sine. Funkcjonariusze z Gołdapi pomogli uratować życie dziecka. Funkcjonariuszy wezwała roztrzęsiona kobieta, która powiedziała, że 5-miesięczne dziecko jej bratowej nie...

Zamknij
RadioOlsztynTV