Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W Olsztynie zakończył się drugi dzień targów nieruchomości

Fot. A. Piedziewicz

W Olsztynie odbyły się targi nieruchomości. Zorganizowano je w Hali Urania. To pierwsze takie wydarzenie w tym obiekcie po jego kompleksowej przebudowie.

Podczas targów prezentowana była oferta mieszkaniowa olsztyńskich i okolicznych deweloperów, było też sporo na temat budowy domów.

Wszyscy, którzy planują budowę domów, mają tutaj rozwiązania, które dzisiaj można i należy stosować. Znajdą informacje o odnawialnych źródłach energii, dachy, rynny, okna. Wszystko, co jest potrzebne do budowy domu oraz do jego wykończenia

– mówił organizator targów Jakub Wesołowski z Expo Property Bis.

Targi spotkały się ze sporym zainteresowaniem osób szukających mieszkań i planujących budowę domów.

Jak podkreślali mieszkańcy Olsztyna, targi pozwalają na orientację na rynku i sprawdzenie czego można się spodziewać w tym roku i w przyszłych latach.

Córka ma działkę i zamierza się budować, więc chcieliśmy się zorientować (…) Można tu zobaczyć i dowiedzieć się ciekawych rzeczy, a my akurat dla wnuka wypatrujemy jakiegoś mieszkania, żeby go jakoś zabezpieczyć

– mówili pani Irena i pan Tadeusz.

W targach wzięło udział około 100 wystawców.

Wydarzenie odbywało się w formule 3 w 1. Obok Targów Budowlanych ExpoBUD odbywają się Warmińsko-Mazurskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu oraz Olsztyn Home Design.

ExpoBUD to jedyne i najważniejsze wydarzenie branży budowlanej oraz branży towarzyszących, związanych z nieruchomościami oraz wyposażeniem wnętrz. To prezentacja budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, energooszczędnych materiałów, innowacyjnych technologii, nowości rynkowych, nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań oraz kompleksowej oferty wyposażenia wnętrz.

Do udziału zaproszeni zostali producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli, pracownie architektury krajobrazu, pracownie projektowe, architekci, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Targi Nieruchomości & Budowa Domu to możliwość poznania ofert deweloperów, agencji nieruchomości, pośredników kredytowych oraz ekspertów branży.

Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą firm z sektora branży budowlanej, wśród której prym wiodą firmy budujące domy w nowoczesnych technologiach. Nie zabrakło także oferty systemów grzewczych czy odnawialnych źródeł energii.

Strefa Home Design to z kolei producenci i dystrybutorzy produktów do stworzenia nowej przestrzeni mieszkalnej, architekci, projektanci wnętrz, osoby zajmujące się rękodziełem artystycznym i firmy usługowe.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Radia Olsztyn.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Fot. A. Piedziewicz

Fot. A. Piedziewicz

Fot. A. Piedziewicz

Fot. A. Piedziewicz

Fot. A. Piedziewicz

Fot. A. Piedziewicz

Fot. A. Piedziewicz


Więcej informacji: ExpoBUD.eu
Redakcja: Ł. Sadlak/B. Świerkowska-Chromy
Fot. A. Piedziewicz

Więcej w Hala Urania, targi budowlane, ExpoBUD, Home Design
Czy hala Urania jest w stanie na siebie zarobić?

Od otwarcia hali Urania minęło dwa i pół miesiąca. Z tej perspektywy czasowej pojawiły się kontrowersje i pytania. Mieszkańców Olsztyna i pasjonatów sportu nurtuje pytanie, czy...

Zamknij
RadioOlsztynTV