Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W Olsztynie powstanie strefa kibica. Jej losy ważyły się do ostatniej chwili

Fot. fotolia.com

Olsztyn znalazł partnera, który będzie partycypować w kosztach. Kibice będą mieć swoje strefy także w innych miastach regionu.

Strefa kibica stanie w amfiteatrze na Starym Mieście – informuje rzeczniczka olsztyńskiego ratusza Marta Bartoszewicz.

Będzie to strefa wolna od alkoholu. Do wspólnego oglądania meczy zapraszamy całe rodziny. Wyświetlane tam będą trzy mecze, z udziałem polskiej reprezentacji, chyba, że przejdziemy do dalszego etapu rozgrywek.

Specjalną strefę organizuje także Elbląg. Kibice będą mieli do dyspozycji kilka sal pod dachem – potwierdza dyrektor tamtejszego MOSiR-u Andrzej Bugajny.

Obiekt lodowiska jest klimatyzowany. Będzie duży profesjonalny ekran i mniejsze monitory. W strefie kibica będą także strefy wyłącznie dla dzieci.

00:00 / 00:00

Strefy kibica powstaną także w Ełku i Iławie.

Mistrzostwa świata w Rosji odbędą się od 14 czerwca do 15 lipca. Kadra Adama Nawałki, zajmująca obecnie dziesiąte miejsce w rankingu FIFA, rozpocznie występy od meczu z Senegalem 19 czerwca w Moskwie. Pięć dni później zmierzy się z Kolumbią w Kazaniu, a 28 czerwca jej rywalem będzie w Wołgogradzie – Japonia.

Autor: D.Grzymska
redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, mundial, kibice
Zmiany na granicy z obwodem kaliningradzkim podczas mundialu

Służby graniczne apelują do kibiców udających się podczas mistrzostw świata na mecze do Kaliningradu, by odpowiednio wcześniej stawiali się do odpraw drogowych na polsko-rosyjskich przejściach granicznych....

Zamknij
RadioOlsztynTV